Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Chustonoszenie w języku Angielskim Kraków

Chustonoszenie w języku Angielskim Kraków

  • przez

Nauka noszenia w języku angielskiem Kraków

warsztaty noszenia w chuście po angielsku

wiązanie chusty kółkowej z noworodkiem

Natalia Rączka
doradca tulenia

Tulenie w chuście jest ważne, potrzebne i bardzo przyjemne. Z  dużym powodzeniem prowadzę takie zajęcia chustonoszenia w języku angielskim. Czasem mam wrażenie, że jest mi łatwiej w tym języku mówić niż po polsku, bo nie które określenia / zwroty po angielsku bardziej oddają sens tego co chcę rodzicom przekazać.

Czy za zajęcia nauki noszenia w języku angielskim trzeba dopłacać?

Zajęcia nauki noszenia w chuście w języku angielskim są w tej samej cenie co przeprowadzone po polsku. Dla mnie to bez różnicy czy mówię po polsku czy po angielsku. Proszę jedynie rodziców, o danie mi wcześniej znać, bo materiały dodatkowe do chustonoszenia w języku angielskim nie zawsze mam przy sobie. Część materiałów zostawiam w domu lub podsyłam po zajęciach.

Ile trwają zajęcia nauki noszenia w chuście w języku angielskim?

Takie warsztaty trwają standardowo 2 godziny zegarowe. Można czas zajęć wydłużyć o dodanie warsztatów z przyjaznej pielęgnacji czy masażu Shantala. Wsparcie laktacyjne którego udzielam mieści się w podstawowym czasie konsultacji.

Czy na nauce chustonoszenia po angielsku trzeba mieć swoją chustę?

Chustę czy nosidełko dobieram na zajęciach, dlatego nie ma konieczności posiadania swojej chusty. Mam też w ofercie różnorodne chusty na sprzedaż, więc można od razu na zajęciach kupić taką chustę. Jeśli macie swoją chustę na pewno na zajęciach chustonoszenia sprawdzę czy chusta, która macie jest odpowiednia i pozbawiona wad. 

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytanie dotyczące prowadzenia zajęć w języku angielskim zapraszam serdecznie do kontaktu.  Pamiętaj prowadzę zajęcia z dojazdem do domu oraz online.

Tule mocno

N