Przejdź do treści

Nauka noszenia w chuście

Dla kogo nauka noszenia?

Zajęcia z nauki noszenia w chuście przeznaczone są dla Rodziców niemowląt oraz par oczekujących narodzin dziecka. Pierwszy miesiąc życia maluszka na zajęcia będzie idealny, bo malec dużo odpoczywa. Ale możemy się też spotkać później. Warunek jest jeden Mama i dziecko muszą się czuć dobrze. Może być to pierwszy tydzień po porodzie , a nawet 11 mc. Wszystkie dzieci lubią być tulone i blisko Rodzica.

Nauka noszenia kobiet w ciąży chustonoszenie
Nauka noszenia w ciąży
Nauka noszenia w chuście dla obojga Rodziców

Czy zajęcia są z dojazdem?

Tak, jak najbardziej wszystkie moje warsztaty odbywają się z dojazdem do Was. Dojadę wszędzie, Zakopane czy Mazury nie są mi straszne, takie spotkania też już miałam. 

Jeśli tylko macie potrzebę, prowadzę także warsztaty ONLINE. Pracuje na wysokiej klasie sprzęcie i radze sobie świetnie z pracą przed kamerą z Rodzicami. 

 

Jak się przygotować?

Nie sprzątaj, nie maluj się. Po prostu miej dla mnie czas. Przywożę ze sobą zawsze chusty i lalki treningowe, na których wpierw uczymy się wiązać. Było by cudownie gdyby był ktoś dodatkowy do opieki nad maluszkiem. Jeśli się to nie możliwe, spokojnie ogarnę wszystko, też jestem Mamą i pomogę Ci spokojnie nauczyć się nosić okruszka w chuście.

 
nauka noszenia w chuście chustonoszenie zajęcia grupowe

Jak wyglądają zajęcia z nauki noszenia?

Nazywam się Natalia Rączka jestem tutaj by Cię wesprzeć w początkach rodzicielstwa. Pokaże, nauczę jak radzić sobie z chustą ale i jak zaopiekować się maluszkiem, aby rozwijał się zdrowo.
wiązanie kangurek dla noworodka
Natalia rączka
doradca noszenia w chuście

zapisz się juz dzisiaj