Przejdź do treści
Strona główna » Blog » nosidełko Kavka Handy – regulacja

nosidełko Kavka Handy – regulacja

  • przez

nosidełko Kavka Handy – regulacja

Regulacja pasa w 3 punktach

Na zdjęciu są trzy punkty w obrębi pasa biodrowego nosidełka Kavka Handy służące do regulacji wysokości i szerokości panelu nosidła. Dwa skrajne są ruchome na długość i szerokość. Przesuwają się w obrębie panelu w prawo i lewo oraz w górę i dół. Środkowy punkt jest stały. Porusza się wyłącznie góra dół. Regulacja jest za pośrednictwem rzepu.

regulacja panelu nosiedełka Kavka Handy w 3 punktach
Kavka Handy regulacja panelu rzepy pasa biodrowego chustponoszenie Natalia Rączka

regulacja rzepami

trzy rzepy znajdują się od strony wewnętrznej pasa biodrowego nosidełka Kavka Handy. Ich regulacje zaleca się przed włożeniem dziecka do nosidełka. Najlepiej orientacyjnie przymierzyć dziecko do nosidełka, a potem zdjąc i poprawić. Metodą prób i błędów dopasujemy nosidełko idealnie pod dziecko.

regulacja szerokości panelu

Kavka Handy regulacje panelu na szerokość ma w zakresie od 28 do 49 cm. Regulująć nosidełko zwróć uwagę by kolano i pięta dziecka znajdowały się swobodnie prostopadle do podłoża. Panel ma sięgać od kolanka do kolanka.

czerwona linia regulacji panelu nosidełka Kavka Handy Natalia Rączka chustonoszenie Kraków
regulacja wysokości noseidełka Kavka Handy by Natalia Rączka doradca tulenia

regulacja wysokości

Podobnie jak szerokość regulujemy wysokość panelu nosidełka Kavka Handy przed włożeniem dziecka. Również trzy punkty na pasie biodrowym zaopatrzone w rzepy nam to umożliwiają. Czerwona linia na panelu informuje jak maksymalnie w górę i dół możemy bezpiecznie regulować wysokość panelu.

Obejrzyj nagranie jak regulować Kavka Handy

Jeśli chcesz sprawdzić czy nosidełko jest dla Was wygodne i dobre, zapraszam do wypożyczenia na 7 dni nosidełka Kavka Handy . Więcej info pod nr tel. 508515285
wiązanie kangurek dla noworodka
Natalia Rączka
Doradca Tulenia