Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Harmonogram zajęć stałych od Września 2022

Harmonogram zajęć stałych od Września 2022

  • przez

Natalia Rączka
doradca rodzicielski

Sierpień zbliża się już ku końcowi, zatem zapraszam Was do zapoznania się z wrześniowym rozkładem zajęć stałych w klubach Rodzica w Krakowie i okolicach.

Jakie zajęcia prowadzone są w Klubach Rodzica?

W klubach Rodzica z dzieckiem do lat 3 prowadzę od lat już zajęcia dla najmłodszych dzieci. Zajęcia stałe to wygiBobasy – gimnastyka niemowląt i małych dzieci oraz Sensoplatyka®. WygiBobasy to zajęcia dedykowane są da maluszków od 5 mc. Ważne aby maluszek był zdrowy. Jeśli znajduje się pod opieką specjaistów, muszę mieć zaświadczenie od lekarza prowadzącego o zgodzie na uczęszczanie na zajęcia ruchowe Jest to dla mnie bardzo ważne. Na zajęciach robimy masażyki, fikołki i różne turlanki i chcę mieć pewność że zabawy będą dostosowane do potrzeb i możliwości rodziców oraz dzieci. 

Więcej na temat wygiBobasów przeczytasz TUTAJ a zajęciach sesnoplastycznych TUTAJ

gimanstyka niemowląt stacjonarnie kraków

Oprócz zajęć stałych, odbywają się także inne warsztaty dla Rodzicow, okazjonalnie. Plan darmowych zajęć na każdy miesiąc dostępny jest na Facebook funpage

Doradca Tulenia Natalia Rączka chustonoszenie Krakow zapisy na zajęcia

W tym sezonie zajęć moje zajęcia pojawią się w kilku nowych lokalizacjach. Od września spotkamy się w Centrum Kutury Podgórza – Ośrodek Ruczaj oraz Klubie Skotniki. A także Klub Zakole. Tak ja w poprzednich latach zapraszam do Klubu Wola oraz Siemach Spot Parent w Bonarce oraz Facimiech 32.  

Pełen rozkład zajęć stałych startujących od września 2022:

Jeśli macie pytania co d mich zajęć zachęcam do kontaktu – informacja w stopce. Tule mocno i do zobaczenia na wspólnej zabawie. Udostępnij proszę<3

Podziel się ze światem